TUNÇ İMZALI 10.02.2017 Cennetten bir köşe
İş seyahatim dolayısı ile Datça'da bir günlük konaklamam gerekti ve bu geceyi Datçamania'da geçirmeye karar verdim. İyiki de böyle yapmışım. Huzurlu ve tertemiz doğası, tertemiz odaları yemyeşil bahçesi ile süper bir kafa dinleme yeri. Güçlü wi-fi bağlantısı da fazlası ile tatminkar. Bu konaklama kışın olmuş olabilir ama bu yaza kesinlikle oradayız. Nesli Hanım ve Yalım beye çok çok teşekkürler.
   
EMRE DUMAN 19.09.2016 En güzel tatilimizdi
Doğal ortamda oluşu ve sessizliği bizim için çok önemliydi. İşletme sahipleri nesli Hanım ve Yalım bey ile çok iyi aile dostluğu kurduk ve samimi oluşları tatilimizi daha güzel geçirmemize neden oldu.cOda standartları emsallerine göre daha iyi ve temiz idi. İnternet hızı ve kesintisiz olması yörede en iyisi diyebiliriz. 4 senedir tatil için Mesudiye bölgesine gidiyoruz ve bu tatilimiz en iyi zaman geçirdiğim sezon diyebiliriz. Her şey için tekrardan Nesli Hanım ve Yalım Bey'e teşekkür ederim. Seneye 3 kişi olarak görüşmek üzere :)
   
TÜLAY TEK 05.09.2016 Çoluk çocuk eğlendik :)
Odaların önündeki çim alan çocuklar için mükemmel bir oyun alanı. Top oynamak, hortumla birbirlerini ıslatmak, bahçedeki küçük oyuncak atlara binmek bizim çocukları çok eğlendirdi. Denize araba ile gitmeniz gerekiyor, ama çok yakın. Nesli Hanım'ın her türlü destek istediğimizdeki tavrı ise süper. Sadece oda kiralayabiliyorsunuz. Yeni açılan bir yer olduğu için gelecekte oda+kahvaltı konseptine geçileceğini düşünüyoruz. Nesli Hanım kahvaltıyı da eklerse şahane bir tatil mekanı olacak.
   
BURCU AYMİR 01.09.2016  
Bahçeyi cok sevdik. Evin içi ferahtı. Konum olarak çok güzel. En beğendiğimiz Hayıtbükü sahiline yakın ayrıca Ovabükü ve Palamutbükü'ne de yakındı. Kedimizle gidebildik. Mutfakta ihtiyacımız olan her şey vardı. Makarna süzgecinden, rendeye, limon sıkacağına kadar düşünülmüş.
   
ÖZGÜR ÖZDEN 11.08.2016 Huzurlu tatil için tek adres
Güleryüzlü ve ilgili sahipleri, tertemiz odaları, kocaman bakımlı bahçesi, huzurlu ortamıyla bir işletmeden beklenen her şeyi konuklarına veren Datçamania, kısa bir süre önce faaliyet göstermeye başlamasına rağmen daha şimdiden Hayıtbükü'nün en nezih ve tercih edilen tatil mekanı olmuş durumda. Mükemmel bir plaja sahip olan Hayıtbükü'nde tatil planı yapan herkese Datçamania'yı kesinlikle tavsiye ederim.
   
ALP KALIPÇI 23.08.2016 Yeşilliğin içinde temiz, konforlu
İşletme yeşilliğin içinde, temiz, konforlu adeta kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir mekan. Bunun en önemli sebebi işletme sahiplerinin misafirperverliği ve yardımseverliği. Gerçekten çok iyi insanlar, her eksiğimize koşturarak çok yardımcı oldular. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle huzurlu bir tatil için tavsiye ediyorum.
   
ABDULLAH EŞAL 29.07.2016 Evlerin temizliği
Marmaris'ten başlayarak tüm koyları gezip, bulduğum en güzel yer. Şiddetle herkese tavsiye ediyorum. Evlerin temizliği, bahçenin geniş ve tamamen çim olması çocukların oynaması için gayet güzel. Bu bölgede kalınabilecek en güzel yer.
   
TUĞBA GÜRBÜZER 29.07.2016 Odalar çok temiz
Datça'ya ilk kez geldik. Tesadüfen bulduğumuz Datçamania Apart Otel'de kaldık. Tesis yeni, güzel, yatakları rahat... Odalar çok temiz, gecesi ayrı güzel, gündüz ayrı güzel... Çocuklu aileler için kalınabilecek ideal bir yer. Bulunduğu konum itibariyle de çok iyiydi. Datça'daki en güzel koylardan biri olan Hayıtbükü'ne yakın. Herkese tavsiye ediyorum.
   
DEMET AYDEMİR 28.07.2016 İçi ayrı, dışı ayrı huzur
Datçamania evlerinin içinin ayrı huzuru, dışının ayrı huzuru ve de temizliği insanı kendi evinde gibi hissettirmesi buranın tercih edilmesine önemli etkendir. Bilginize…
   
ZEYNEP KARAKOÇ 28.07.2016 Harika bir tatil mekanı
Bayram tatili için gelip kaldığım ve tekrarını çok istediğim için şimdi de arkadaşlarımla plan yapıyorum. Sadece bayanlar ve çocuklarla gelip tatilimizi yaptığımız; güvenilir, temiz, rahat ve doğal ortamın verdiği huzur, güler yüzlü işletme sahibi ile harika bir tatil mekanı :)
   
PINAR KIRAN 28.07.2016 Güleryüzlü hizmet
Küçük bebekli ve çocuklu aile için huzur, artı mutluluk, artı güleryüzlü ev sahibi ile tatilin en dibine kadar güzelini yaşamak isteyenler mutlak Datçamania Apart Otel ile buluşmanızı tavsiye ediyorum. :)
   
NADİR TOKMAK 08.07.2016 Denize olan konumu
Bayram tatili için geldiğimiz Datçamania Apart Otel'den mükemmel duygularla ayrılıyoruz. Nesli Hanım ve Yalım Bey'in harika misafirperverliği ve dostluğu paha biçilemezdi gerçekten. Kendi evimizdeki rahatı hiç aratmayacak kadar detayla hazırlanan apartta yok yoktu. Her aparta ayrı ayrı mangal bile koymayı düşündükleri için yeni dostlarımıza ne kadar teşekkür etsek az kalır. Yemyeşil çimlerde yalın ayak gezmek, zeytin ağaçları gölgesinde dinlenmek, akşamları Datçamania Apart Otel'e özel açık hava sinemasında film izlemek çok güzeldi. Sürekli bir şeye ihtiyacımız olup olmadığını kontrol eden ev sahiplerimiz konforumuz için ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar. Eşsiz sakinliği, cırcır böceklerinin güzel sesleri, serin mi serin havası ve denize olan konumu ile biz 4 kişilik çıktığımız tatilden muhteşem iki arkadaş olarak ayrılıyoruz. Teşekkürler Nesli ve Yalım.
   
NURGÜL KARAHAN 14.06.2016 İstisna bir dinlence mekanı
Datça'da Hayıtbükü nerede, nasıl bulacağız derken bir de baktık cennet bir tatil beldesi... Bir de üstüne Datçamania Apart Otel ile buluşunca tatil, doğa, deniz hepsinin bir arada olduğu tatilinizin on numara geçeceği bir yer burası… Nesli Hanım denize yürüyerek 10 dakika da ulaşabiliyorsunuz diyor ama biz 8 dakika da hoooopp denizdeydik :) İstisna bir dinlence mekanı gidin kalın süper...